Survival / Hayatta Kalma El Kitabı / Hayatta Kalma Rehberi

Bir zamanlar kısa bir süreliğine yayınlanan Outdoor dergisinin eki “Doğada Hayatta Kalma Sanatı / Survival El Kitabı” sitemizde pdf formatında paylaşıma açılmıştır. Doğada vakit geçirmeyi seven herkesin okuması gereken oldukça faydalı, resim ve çizimlerle desteklenmiş bir kaynak. Unutmayın, bir gün sizin de bu bilgilere ihtiyacınız olabilir.

Hayatta kalma rehberini pdf formatında indirmek için lütfen tıklayın.

Bunlar da ilginizi çekebilir

8
Kim Ne Demiş?

Muhittin

İNDİRECEKTİM AMA BOYUTU ÇOK BÜYÜK BE HOCAM…KUSURA BAKMAYIN,VE BU ARADA SİTENİZ DE 10 NUMARA 5 YILDIZ OLMUŞ 🙂 HAYIRLI OLSUN…

Ufuk SARNIK

bu kitabı ismi lazım olmayan bir sitede yöneticiyken ben elimdeki fasikülleri tarayıp yayınlaöıştım. şimdi elimde kitabın güncel revize edilmiş orjinali mevcut 😉

Ozan

Ufuk Bey, bu kitaptan ben de satın almak istiyorum. Orjinalini nereden bulabilirim acaba? Sanırım yabancı bir kaynaktan çevrilmiş. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Ungovernable

Aktif bir link bulmak çölde su bulmak gibi geldi.Teşekkürle paylaşım için

Metin Ogür

çok tşekkürler

Demir Aydemir

Yıllardır aradığım bir kaynaktı, bulduğuma çok sevindim. Lise 2’de 3’te 2001 senelerinde her sayfasına her çizimine bakarak hayaller kurduğum zamanları hatırladım şimdi. Doğaya adım atan herkesin, özellikle doğayla tanışmak üzere olan gençlerin okuması gereken bir eser. Çıktısını alıp okusunlar mümkünse. Sitenizi de sevdim. Umarım geliştirirsiniz.