Satılık Sıfır Meindl Ultra GTX Trekking Botu

Adana’dan Serkan bey’in mailini olduğu gibi yapıştırıyorum.
Meindl Bot

“Çok hoşuma giden bu botu İngiltereden bir arkadaşıma aldırdım. Ancak numara konusunda yanlış tahminde bulunduğum için ayağıma ufak geldi. Çok sevdiğim bu botu satmak zorunda kaldım. Bot hiç giyilmedi. Bu botu satarsam yine ayın modeli kendim yurtdışına gittiğimde alacağım.
Bot 41.5 (UK 7.5) numaradır ve Gotetexli ve çok hafif bir modeldir (590gr). Tabanı Vibramlı ve B sınıfı sertliktedir. Erkek modeli olmasına rağmen aynı modelin bayan modeli aynı sadece numara skalası farklıdır. Yani bayanlarda kullanabilir. Türkiyedeki bir çok yaz dağcılık faliyetinde ve trekking faliyetlerinde rahatça ve sorunsuzca kullanılabilir. Türkiyede satılmayan bir modeldir. Meindl distribitörü ile birçok kez görüştüm ama getirmiyorlarmış.
Fiyatı resimlerde görüldüğü gibi 150 Pounddu. Ben 400TL istiyorum. Adanada elden teslim ederim. Diğer illerde kargo alıcıya aittir. Bana 05334109272 nolu telefondan veya ysyavas@gmail.com eposta adresinden ulşabilirsiniz.” Ürün satılmıştır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

1
Kim Ne Demiş?

Emre Tokmak

Merhaba,Bestard Pro Alpin botum satiliktir.Hiç kullanilmadi.Kutusunda saklandı.43-43.5 ayak numaralarına uygundur.Fiyat :990tl.comment imagecomment imagecomment imagecomment image