Satılık çok az kullanılmış The North Face VE 25 Çadır

Üç kişilik muhteşem bir çadır. Şimdi burada çadırı uzun uzun anlatmayalım. Aşağıdaki linkten çadırın teknik özelliklerini ve fiyatını inceleyebilirsiniz. Sıfır fiyatı neredeyse 2000 TL. Murat bey 3 faaliyette kullandığı, sıfırdan farksız bu çadırı 1000 TL’ye satıyor. Çadırı kendi gözümle görmesem şüphe ile yaklaşırdım fakat gerçekten tertemiz. Yalnızca Uludağ’da kar üzerinde, altına branda serilerek tertemiz kullanılmıştır. Kefilim.

Geçen hafta bu siteden 2003 yılında satın alınmış, defalarca kullanılmış benzer model The North Face çadır 700 TL’den satıldı. 300 TL fazla vererek sıfır sayılabilecek bir çadırı almak oldukça cazip. Paranız varsa kaçırmayın derim.

ÇADIR OUTDOOR HABER ARACILIĞI İLE SATILMIŞTIR.

http://www.everestoutdoors.com/index.php?page=urun_detay&kat=28&alt_kat_id=171&id=6110

İletişim Bilgileri:
Murat Gökşen
goksenmurat@yahoo.com
Bunlar da ilginizi çekebilir

10
Kim Ne Demiş?

Ahmet Selim

Birde North Face İnferno modeli kaz tüyü tulum ile MSR XGK benzinli ocağın temiz ikinci elini bulabilirsem iyi olacak. Çevrenizde bu iki ürünün ikinci elini uygun fiyata satan olursa değerlendirmek isterim. Selamlar, Saygılar.

Ahmet Selim

Arkadaşlar merhaba, ilanı gördüm Murat Bey ile iletişime geçip çadırı satın aldım. İnşallah yarın ödemeyi yapıp çadırı teslim alacağım. outdoorhaber.com’a çok teşekkür ediyorum.

tahsin kaan

Bu çadır satıldı mı acaba?

cemal kaya

çok ağır 4,42 kg.taşınmaz bu..