İkinci el satılık Marmot Superhero Softshell Ceket ve Asolo Peak GV Dağcı Botu

2

İstanbul’dan Güncel Özak yalnızca 3-4 kere kullandığını belirttiği Marmot Superhero Softshell ceket ve Asolo Peak GV dağcı botunu satıyor.

Ceketin herhangi bir yırtığı, söküğü olmadığını ifade eden Güncel bey, ceketin medium beden olduğunu, ilk gün satın alınmış gibi yepyeni olduğunu ifade ediyor. Güncel bey ceket için 250 TL istiyor.  Ceket ile ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.atlaskamp.com/marmot-ceket-super-hero/ adresinden ulaşabilirsiniz. Sıfır fiyatı 600 TL üstü olduğu göz önüne alındığında oldukça cazip görünüyor. Kaçırmayın derim.

NOT: Ceket satılmıştır. Hatta ceketi ben satın aldım :) Çok memnun kaldım. Bot halen satılıktır.

asolo peak gv dağcı botuGüncel bey’in bir diğer satılık malzemesi Asolo Peak GV dağcı botu. Bu bot Superhero ceket gibi çok az kullanılmış. 3-4 kez kullanılan botun yalnızca çarşak bantlarında ufak çizikler bulunuyor. Bu durum yalnızca kozmetiktir. Sıfır bir botu dağda bir saat kullandıktan sonra aynı çizikler sıfır botta da oluşacaktır. Botun iç astarı, tabanı ve derisi mükemmel kondisyonda. Bota bağlamalı ve yarı otomatik krampon takılabiliyor. Bot 42 beden. Güncel Özak bot için 350 TL istiyor.  Sıfırı 583 TL’ye satılıyor, bence süper bir fiyat.   Ayrıntılı bilgi ve fiyat için http://www.buklashop.com/detay.php?urun_id_no=108 Aşağıda iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

 

Not: Bot satılmıştır!

 

 

İletişim Bilgileri:

Güncel Özak

[email protected]

 

Çağatay Belgen

Kurucusu olduğum Eretek ve Seoprix firmalarında SEO uzmanı ve WordPress geliştiricisi olarak çalışıyorum. Aynı zamanda Linux sistem yöneticiliği yapıyorum.
Eskisi kadar sık olmasa da, vakit buldukça Outdoor Haber'e çeşitli yazılar yazıyorum.

Tüm Yazıları Gör
 • http://Website Güncel Özak

  Merhaba,

  Ceket satılmıştır.

  Bilgilerinize.

  • http://www.outdoorhaber.com Çağatay Belgen

   evet ceketi ben satın aldım, muhteşem bir ceket.